Secretaria Tècnica

La Secretaria Tècnica són els i les treballadores que realitzen el treball quotidià d’Esplais Catalans, contribuint al desenvolupament dels projectes i donant suport als esplais.

Aquestes són les persones que formen part de la Secretaria Tècnica d’Esplais Catalans.

Xavier Planas Alonso

Secretaria General

xplanas@esplac.cat

Elias Cabrera Oliver

Gerència

ecabrera@esplac.cat

Mireia Contreras Mota

Cap de Projectes

projectes@esplac.cat

Oriol Puig Rodríguez

Cap d’Informàtica

informatica@esplac.cat

Blanca Terrado Rourera

Cap de Comunicació

comunicacio@esplac.cat

Montserrat Garcia Jorba

Administració

administracio@esplac.cat

Maria Marco Briones

Suport de Projectes

organitzacio@esplac.cat

Irene Asensio Nerín

Coordinació de projectes internacionals

internacional@esplac.cat

Ariadna Montcusí Montserrat

Coordinació de projectes sector Bages-Berguedà i Osona-Ripollès

bagesbergueda@esplac.cat

osonaripolles@esplac.cat

Irune Ruiz Gartzia

Coordinació de projectes del sector Baix Llobregat

baixllobregat@esplac.cat

Gemma Farré Sitjà

Coordinació de projectes del sector Barcelona

barcelona@esplac.cat

Gerard Abril i Pujadas

Coordinació de projectes del sector Barcelonès Nord i Vallès Oriental

barcelonesnord@esplac.cat

vallesoriental@esplac.cat

Marina Montiel Claver

Coordinació de projectes dels sectors Camp de Tarragona i Penedès, Garraf i Anoia

campdetarragona@esplac.cat

penedesgarraf@esplac.cat

Martí Zamora Juan

Coordinació de projectes dels sectors Girona i Maresme

girona@esplac.cat

maresme@esplac.cat

Marta Baltanàs Sánchez

Coordinació de projectes del sector Vallès Occidental

vallesoccidental@esplac.cat

Alba Foz Altarriba

Secretaria

esplac@esplac.cat

Pol Cervera Gil

Suport a comunicació

suportcomunicacio@esplac.cat

Marc Clascà Ramírez

Suport Informàtic

suportinformatic@esplac.cat