Equip de Coordinació

Persones voluntàries que lideren l’associació i que són escollides a l’Assemblea General Ordinària per un mandat de 2 anys

L’Equip de Coordinació d’Esplais Catalans del curs 2018-2019 està conformat per:

Presidència
Caterina Pedregal
cpedregal@esplac.cat

Vicepresidència
Irene Nadal
inadal@esplac.cat

Secretaria General
Xavier Planas
xplanas@esplac.cat

Secretaria
Pau Campderrós
pcampderros@esplac.cat

Tresoreria
Carmen Alonso-Villaverde
calonso@esplac.cat

Equips Generals de Sector (EGS)

Són les persones voluntàries que coordinen l’acció dels sectors geogràfics amb unes funcions semblants a l’Equip de Coordinació, però en l’àmbit del sector geogràfic.

Sector
Baix Llobregat
Sector
Barcelona
Sector
Maresme
Sector
Camp de Tarragona
Sector
Bages i Berguedà
Sector
Barcelonès Nord
Sector
Girona
Sector
Ripollès, Osona i Moianès
Sector
Penedès, Garraf i Anoia
Sector
Vallès Occidental
Sector
Vallès Oriental

Representants de les comissions

Són persones que representen cada comissió.

Comissió Reduint Petjada
Laia Ribas
lribas@esplac.cat
Comissió GSDD
Pau Casanovas
pcasanovas@esplac.cat
Comissio GSDD
Marta Molina
mmolina@esplac.cat
Comissió GSDD
Ferran Climent
fcliment@esplac.cat

Secretaria Tècnica

La Secretaria Tècnica són els i les treballadores que realitzen el treball quotidià d’Esplais Catalans, contribuint al desenvolupament dels projectes i donant suport als esplais.

Aquestes són les persones que formen part de la Secretaria Tècnica d’Esplais Catalans:
Secretaria General
Xavier Planas
xplanas@esplac.cat
Gerència
Elias Cabrera
ecabrera@esplac.cat
Cap de Projectes
Maria Marco
organitzacio@esplac.cat
Cap de Comunicació
Blanca Terrado
comunicacio@esplac.cat
Referent d’Informàtica
Marc Clascà
suportinformatic@esplac.cat
Suport de Projectes
Irune Gartzia
organitzacio@esplac.cat
Administració
Xus López
administracio@esplac.cat
Coordinadora de Projectes Internacionals
Elisabet Prunés
internacional@esplac.cat
Coordinadora de Projectes del Baix Llobregat
Marta Llopart
baixllobregat@esplac.cat
Coordinadora de Projectes del Sector Barcelona
Gemma Farré
barcelona@gmail.com
Coordinadora de Projectes del Sector Barcelonès Nord i Vallès Occidental  
Marta Cortés
barcelonesnord@esplac.cat
vallesoccidental@esplac.cat
Coordinadora de Projectes del Sector Camp de Tarragona i del Penedès, Garraf i Anoia
Clara Bricullé
campdetarragona@esplac.cat
penedesgarrafanoia@esplac.cat
Coordinador de Projectes del Maresme i Girona
Txema Escorsa
maresme@esplac.cat
girona@esplac.cat
Coordinadora de Projectes del Sector Vallès Oriental
Marta Baltanàs
vallesoriental@esplac.cat
Coordinadora de Projectes del Sector Ripollès, Osona i Moianès i del Bages i Berguedà 
Xell Masnou
bagesbergueda@esplac.cat
ripollesosonamoianes@esplac.cat
Secretaria
Alba Foz
esplac@esplac.cat
Suport de Comunicació
Andrea Torres
suportcomunicacio@esplac.cat
Suport d’Informàtica
Jordi Garcia
suportinformatic@esplac.cat

Segueix-nos!             

Segueix-nos!